X

مبل ال شکل بهترین نوع مبلمان منزل

مبل ال شکل بهترین مبلمان منزل ، اگر قصد چیدن دکوراسیون منزل خود را دارید حتما این مدل هم امتحان کنید
چیدمان مبل و کاناپه‌های جداگانه در فضا شاید به نظر راحت‌تر از دکوراسیون و قرار دادن مبلمان یک‌تکه یا ال‌شکل باشد اما مبلمان ال‌شکل مزیت‌هایی دارد که گاهی همین مزیت‌ها باعث برتری آن نسبت به مبلمان جدا می‌شود.

کاناپه‌های منطقه‌ای (مدولار)که بیشتر افراد به آن مبل ال‌شکل می‌گویند از کنار هم قرار دادن تکه‌هایی از مبلمان از انواع تک‌دسته گرفته تا مبلمانی برای دراز کشیدن تشکیل می‌شود. مبلمانی چند منظوره که تقریبا در اتاق نشیمن با هر اندازه‌ای قابل استفاده است. این کاناپه‌ها فضای نشیمن راحت و زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند وبه دلیل اتصال به هم و اینکه به اشغال جایی برای دسته مبل نیازی ندارند، بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک به شمار می‌روند.

مبلمانال‌شکل را بر اساس کاربرد موردنیاز می‌توانید جابه‌جا کنید و به عنوان مثال آن‌را به عنوان فضایی برای دور هم جمع شدن‌های خانوادگی یا حتی جای خوابی برای میهمان در نظر بگیرید.

سبک، رنگ،‌ جنس

کاناپه یا مبل ال‌شکل می‌تواند به عنوان نقطه کانونی اتاق‌نشیمن به حساب ‌آید. در این حالت رنگی را برای دیوارها انتخاب کنید که اجازه دهد کاناپه در فضا بدرخشد. به عنوان مثال رنگ قرمز یا زرد برای دیوار مناسب است به شرطی که کاناپه شما سفید، مشکی یا کرم باشد. مخالف این نیز می‌تواند بسیار جذاب باشد. اگر می‌خواهید کاناپه نقطه کانونی فضا باشد در هر حال رنگ دیوار و کاناپه باید متضاد باشند که البته می‌توانید با اضافه کردن کوسن‌هایی هماهنگ با رنگ دیوار این تضاد را دلنشین کنید. چنانچه نمی‌خواهید مبل به عنوان نقطه کانونی در فضا به چشم آید باید رنگ دیوار و کاناپه روبروی آن را هماهنگ در نظر بگیرید تا کاناپه در بافت دیوار پنهان شود. به عنوان مثال اگر رنگ قهوه‌ای شکلاتی را برای کاناپه انتخاب کرده‌اید از رنگ کرم برای دیوار استفاده کنید. در هر حال در نظر داشته باشید زمانی‌که مبلمان شما به عنوان نقطه کانونی فضا است باید با تم و سبک فضا هماهنگ باشد.

به این منظور سبک فضای خود را مشخص کنید. آیا فضای شما مدرن، کلاسیک یا مینیمالیست است؟ مبلی را انتخاب کنید که سبک فضا را انعکاس ‌دهد. به عنوان مثال برای فضای مدرن خود کاناپه‌ای با خطوط هندسی ساده و نشیمنی نزدیک به زمین انتخاب کنید. چنانچه هنوز فضا را دکور نکردید رنگ و سبک مبلمان منطقه‌ای می‌تواند کلید خوبی برای انتخاب رنگ و سبک غالب فضا باشد. در مورد انتخاب پارچه و جنس مبلمان ال‌شکل هم باید همین دقت را داشته باشید. پارچه‌ای که برای کاناپه انتخاب می‌کنید باید مطابق با سبک فضا باشد به عنوان مثال پارچه‌های با طرح‌های گلدار و شطرنجی مناسب فضایی با سبک روستیک است.به جنس کاناپه نیز توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید از این کاناپه در فضای نشیمن استفاده کنید حتما از پارچه‌هایی بادوام با رنگ‌های نسبتا تیره استفاده کنید.

کاناپه‌های مقطعی تکه بزرگی از مبلمان فضا یا تمامی آن‌را تشکیل می‌دهند. بنابراین رنگ آن تاثیر زیادی در فضا دارد اگر فضای کوچکی دارید از انتخاب رنگ‌های تیره برای کاناپه بپرهیزید و از رنگ‌های روشن و خنثی استفاده کنید. اگر نگران بی‌روح شدن فضا هستید می‌توانید رنگ‌های شاد را با کمک کوسن‌ها به فضا وارد کنید. اما توجه داشته باشید که رنگ کوسن‌ها با دیگر رنگ‌های به‌کار رفته در فضا هماهنگ باشد.به عنوان مثال، اگر مبل شما خاکستری است از صورتی روشن، قرمز یا زرد به عنوان یک رنگ تاکیدی در قالب کوسن استفاده کنید یا اگر مبل شما قهوه‌ای شکلاتی است، آبی فیروزه‌ای می‌تواند یک انتخاب خوب به عنوان رنگ تاکیدی باشد.

نکته :‌ قبل از خرید باید چند گزینه را در مورد مبلمان امتحان کنید روی آن بنشینید، راحتی پاها و کمرتان را بررسی کنید. عمق کاناپه باید برای اندام شما و افراد خانواده مناسب باشد.

جای قرارگیری

باور کنید یا نه، فضای وسط اتاق بهترین مکان برای کاناپه‌های منطقه‌ای است. زیرا این کاناپه‌ها از انواع دیگر مبل بزرگ‌تر و عمیق‌تر هستند. قرار دادن آن‌ها در وسط اتاق فضای دیواری بیشتری برای قرار دادن مبلمان دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد و دسترسی به تمام تکه‌های این مبلمان را راحت‌تر می‌کند.

تکه‌های بزرگ‌تر کاناپه‌های منطقه‌ای عامل مهمی در چیدمان آن‌ها هستند. تکه‌هایی را که ثابت هستند و جدا نمی‌شوند خارج از مسیرهای رفت و آمد، روبروی دیوار قرار دهید. البته ممکن است برای اینکه مبلمان بهتر در اتاق قرار بگیرد وسوسه شوید تکه‌های آن‌را از هم جدا کنید. اما در نظر داشته باشید که این مبلمان به صورت متصل به هم طراحی شده است و جدا کردن آن مانند پازلی نیمه می‌ماند و حس ناتمام بودن را به شما و دکوراسیون القا می‌کند. پس قبل از تصمیم‌گیری به خرید این نوع مبلمان به این قضیه فکر کنید.

اگر نخواهید کاناپه منطقه‌ای یا مبل ال‌شکل را به عنوان نقطه کانونی استفاده کنید، می‌توانید آن‌را روبروی دیوار اصلی اتاق و در مقابل نقطه کانونی (شومینه، پنجره، تلویزیون و…) قرار دهید. به یاد داشته باشید نباید آن‌ها را به دیوار بچسبانید و باید حداقل فاصله‌ای در حدود ۳۰ تا ۴۵ سانتی‌متری از دیوار برای آن لحاظ کنید.

فضاهای کوچک

کاناپه‌های منطقه‌ای را بر اساس اندازه و شکل اتاق انتخاب کنید. بعضی از انواع این کاناپه‌ها گرد و بیضی‌شکل هستند و انواع(V) وی‌شکل و (L)ال‌شکل نیز دارند. کاناپه‌های وی‌شکل جمع و جور برای فضاهای کوچک مناسب هستند. در حالی که در فضاهای بزرگ دست شما در انتخاب باز است و می‌توانید کاناپه‌ای با هر سبک و اندازه را انتخاب کنید. اگر از کاناپه‌های منطقه‌ای در فضاهای کوچک استفاده می‌کنید باید نوعی از آن را که فضای ذخیره‌سازی دارد انتخاب کنید. انواعی از این کاناپه‌ها، زیر قسمت نشمین فضای ذخیره‌سازی دارند یا دسته‌ها و قسمت پشتی آن‌ها را طبقاتی تشکیل داده است که ‌آن‌را برای فضا‌های کوچک مناسب می‌کند. به دلیل وجود این طبقات و دکوراتیو بودن فضای پشت این کاناپه‌ها، می‌توان آن‌ها را پشت به فضاهای دیگر هم قرار داد.

پیشنهاد دیگر برای استفاده از کاناپه‌های منطقه‌ای در فضاهای کوچک،بهره‌گیری از میزهای پذیرایی پازلی شکل است که چند تکه دارند و در زمان نیاز به چند میز عسلی کوچک تقسیم می‌شوند. میزهای عسلی منحنی شکل برای کاناپه‌هایی که به سمت داخل انحنا دارند و میزهای مربع یا مستطیل برای انواع ال‌شکل مناسب است. همچنینبرای افزایش فضای نشستن در فضاهای کوچک می‌توانید از عثمانی‌هایی استفاده کنید که زیر میزپذیرایی پنهان می‌شوند. به این ترتیب زمانی که به آن‌ها نیازی ندارید می‌توانید آن‌ها را زیر میز پذیرایی هل دهید.

نکته مهم برای انتخاب کاناپه در فضای کوچک این است که قبل از خرید اندازه‌های فضای مورد نظر را در اختیار داشته باشید تا بتوانید مبلمانی متناسب با فضا خریداری کنید.

ایجاد هماهنگی

کاناپه‌های منطقه‌ای منحنی شکل به دلیل خطوط نرم حسی بهتری به فضا می‌دهند. سعی کنید سایر عناصر نیز از این خطوط منحنی پیروی کنند به عنوان مثال از فرشی با اشکال دایره‌ای استفاده کنید یا قاب‌هایی با اشکال منحنی در فضا نصب کنید.

فرش زیر این مبلمان باید به اندازه‌ای باشد که یا مبلمان به طور کامل روی آن قرار بگیرد یا پایه‌های جلوییکاناپه روی فرش باشد. البته مبل الحاقی به این کاناپه و میز پذیرایی بهتر است کاملا روی فرش قرار بگیرند. فرشیکه در فضا به کار می‌برید با ایجاد منطقه‌ای مجزا، انسجام کاناپه منطقه‌ای و مبلمان مرتبط به آن را حفظ می‌کند.

میز متناسب

با توجه به اینکه کاناپه‌های منطقه‌ای تکه‌های بزرگی دارند هنگام انتخاب میز پذیرایی دقت داشته باشید که باید تمام افراد بتوانند به راحتی به میز دسترسی داشته باشند. از میز پذیرایی متناسب با شکل مبلمان استفاده کنید برای مثال برای کاناپه‌های گرد و بیضی شکل از میز گرد و برای انواع ال (L) و وی (V) شکل از میزی ال (L) یا مستطیل استفاده کنید.حتما نباید میز پذیرایی بزرگ باشد بلکه می‌توانید از میزی باریک و بلند استفاده کنید. راه دیگر این است که علاوه بر میز پذیرایی از میزهای عسلی استفاده کنید. برخی از این میز‌ها داخل هم قرار گرفته فضای کمی را اشغال می‌کنند. علاوه بر میزهای عسلی حداقل از یک میز کناری ثابت برای قرار دادن آباژور، شمعدان یا لوازم جانبی دیگر استفاده کنید. اگر یک قطعه عثمانی نیز به همراه مبل شما وجود دارد بهتر است آن را به صورت جداگانه نسبت به قطعات دیگر مبل قرار دهید. در اغلب موارد می‌توانید از این عثمانی به عنوان میز پذیرایی استفاده کنید.البته شاید سطح پارچه‌ای عثمانی برای شما مشکل‌ساز باشد اما می‌توانید با درنظر گرفتن سینی چوبی یا مسی روی این میز این تکه از مبلمان را کاربردی کنید. این عثمانی‌ها به عنوان زیرپایی نیز کاربرد دارند.

ترکیب مبلمان

اگر فضا به شما این اجازه را می‌دهد که مبلمان دیگری به مبلمان منطقه‌ای خود اضافه کنید، باید به حفظ تعادل که کلید زیبایی دکوراسیون است،‌ دقت داشته باشید. برای حفظ تعادل کاناپه منطقه‌ای می‌توانید از مبلمان دیگری مانند یک صندلی، کاناپه‌ای دو نفره و … در انتهای بال کوتاه‌تر کاناپه استفاده کنید. برای ایجاد هماهنگی بین این دو بخش از رنگ کوسن‌های مبلمان منطقه‌ای برای این تکه جداگانه استفاده کنید تا ست مبلمان شما هماهنگ به نظر برسد. برای اضافه کردن یک مبل یا صندلی تکی به مبلمان از راس دو ضلع کاناپه خطی فرضی ترسیم کنید و صندلی را در امتداد این خط قرار دهید به شکلی که با کاناپه یک مثلث فرضی ایجاد شود. زمانی‌که دو بال مبلمان شما برابر است از دو صندلی ظریف در دو طرف کاناپه استفاده کنید یا یک کاناپه بزرگ‌تر را به صورت مورب در نزدیکی ست مبلمان قرار دهید. البته درنظر داشته باشید فاصله این کاناپه خیلی نزدیک به ست مبل نباشد تا احساس باز بودن به فضا القا شود.

برای ایجاد فضای بیشتری برای نشستن، علاوه بر مبلمان منطقه‌ایمی‌توان از یک کاناپه دو نفره نیز استفاده کرد. این کاناپه دو نفره را مقابل بال کوتاه‌تر کاناپه منطقه‌ای قرار دهید و برای ایجاد فضای بیشتر برای نشستن کوسن‌های بزرگ را مقابل ضلع بلند‌تر کاناپه روی زمین قرار دهید تا افراد بتوانند روی این کوسن‌ها بنشینند و وقتی به آن‌ها نیاز ندارید آن‌ها را گوشه‌ای روی هم بگذارید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که عادت دارید جلوی تلویزیون یا شومینه دراز بکشید و نمی‌خواهید مزاحم دیگران باشید بد نیست از کاناپه‌های تخت‌خوابشو استفاده کنید. اگر به دکوراسیون جذاب و مهیج علاقه داریدکاناپه‌ای تخت‌خواب‌شو با سبک و تمی متفاوت نسبت به مبلمان منطقه‌ای انتخاب کنید. ترکیب این دو کاناپه برای فضاهای بزرگ و مجزا مناسب است.

برای فضاهای بزرگ می‌توان از دو سری کاناپه منطقه‌ای یک شکل استفاده کرد. شاید این کار به نظر عجیب باشد ولی به دلیل یک شکل بودن مبلمان به این صورت هماهنگی مناسبی در فضا ایجاد می‌شود. همچنین می‌توانید دو کاناپه دسته‌دار یک شکل را با مبلمان منطقه‌ای خود هماهنگ کنید.

عناصر زمینی

فضای پشت کاناپه‌های منطقه‌ای را باید با عناصری پر کنید که با سبک و تم اتاق و همچنین جنس، رنگ و بافت پارچه کاناپه و نحوه چیدمان آن در فضاهماهنگ باشد.

قرار دادن آباژور زمینی در گوشه پشت مبلمان، روشنایی ظریف و ماهرانه‌ای به این بخش از فضا می‌دهد. آباژور را به نحوی پشت کاناپه قرار دهید تا علاوه بر جنبه تزیینی بتواند فضایی برای مطالعه نیز ایجاد کند.

برایتزئین گوشه‌ای وسیع و نورگیر، استفاده از درختچه‌های گیاه طبیعی بهترین انتخاب است. همچنین می‌توانید از گیاهانی که در محیط آپارتمان رشد می‌کنند برای این گوشه استفاده کنید یا گل‌های رونده مانند پیچک را داخل آویز سقفی در این گوشه قرار دهید.

یک کنسول در فضای پشت کاناپه قرار دهید تا علاوه بر جنبه دکوری، بتوانید از آن به عنوان فضایی برای قرار دادن کتاب‌ها، ظروف عتیقه، آباژور، سبد‌های ذخیره‌سازی و … استفاده کنید. از میزی با رنگ روشن مانند قرمز و زرد در پشت کاناپه‌ای با رنگ خنثی یا تیره استفاده کنید. یا از میزی با روکش چوب طبیعی یا آبی روشن پشت کاناپه‌ای با روکش طرح‌دار بهره بگیرید. می‌توانید کتاب‌ها را به صورتی دکوراتیو روی این میز بچینید یا گلدانی پر از گل‌های طبیعی یا قاب‌هایی از عکس‌های خاطره‌انگیز را به شکلی هنری روی این میز به نمایش بگذارید. ممکن است این میز به عنوان عنصری جدا‌کننده در فضای بین دو دست مبلمان قرار گرفته باشد.

دیوارکوب‌ها

دیوار پشتی کاناپه‌های منطقه‌ایباید به وسیله آثار هنری پر شود تا فضا بی‌روح و خالی جلوه نکند. برای این‌کار قاب‌های هنری با اندازه‌های متفاوت را در ارتفاعمختلف روی این دیوار نصب کنید. البته از نصب قاب‌های زیاد و ایجاد شلوغی اجتناب کنید. این آویختنی‌ها حتما نباید قاب باشد بلکه می‌توانید صنایع‌دستی یا نقاشی‌های کودکان خود را در این فضا نصب کنید.

به دلیل اینکه مبلمان منطقه‌ای اندازه بزرگی دارد، آثار هنری باید با اندازه این مبلمان هماهنگ باشد و به دکوراسیون تعادل ببخشد. زمانی‌که مبلمان زیادی در فضا وجود دارد،احساس کمبود آثار هنری بیشتر حس می‌شود. بنابراین برای اینکه کنجی دنج داشته باشید دیوار را خالی رها نکنید و از آثار هنری متنوعی روی دیوار پشتی کاناپه منطقه‌ای استفاده کنید. مانند تمام عناصر دیگر، سبک این آثار هنری نیز باید با فضا و کاناپه منطقه‌ای هماهنگ باشد. اگر کاناپه شما با چرم قهوه‌ای پوشیده شده است از آثار هنری با سبک روستایی استفاده کنید یا اگر کاناپه شما خطوطی ساده دارد و با پارچه‌ای ساده و بافت‌دار پوشیده شده است از آثار هنری مدرن برای دیوار پشت آن استفاده کنید.

از تابلویی بزرگ در مرکز دیوار پشتی کاناپه استفاده کنید. این قاب را طوری نصب کنید که وسط آن در سطح دید باشد. یا می‌توانید تعدادی از تصاویر با تم مشترک را به صورت گروهی روی دیوار نصب کنید.

آینه‌ای بزرگ روی این دیوار نصب کنید تا نقطه کانونی اتاق را انعکاس دهد. این ایده برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است زیرا علاوه بر جنبه دکوراتیو به بزرگ‌تر نشان دادن فضا کمک می‌کند.

برای نصب قاب کوچک یا متوسطی که علاقه زیادی به آن دارید می‌توانید آن را در مرکز دیوار نصب کنید و از چراغ‌های دیوارکوب اطراف آن استفاده کنید.

ایده‌های فصلی

در فصل‌های سرد سال از پتوهایی روی دسته و پشتی این کاناپه استفاده کنید. این پتوهای نازک علاوه بر ایجاد سطحی گرم، با رنگ و طرح خود به دکوراسیون جذابیت می‌بخشند. نحوه نمایش این پتو‌ها در دکوراسیون را می‌توانید در شماره بعد ماهنامه دنبال کنید.

برای تغییر فصلی این کاناپه‌ها به جای تغییر روکش مبل از لباس مبل کمک بگیرید. لباس مبل دائمی نیست و اجازه می‌دهد بتوانید به صورت فصلی روکش کاناپه را تغییر دهید. برای پاییز و زمستان از پارچه‌های سنگین و بافت‌دار و درفصل بهار و تابستان از پارچه‌هایی نازک و سبک برای لباس مبل استفاده کنید.

مبلمان منزل">

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره تولیدی مبل محمدی :

مبل | مبل ملایر | مبل راحتی | مبل کلاسیک و کنسول

 

مبل محمدی ملایر با بیش از سی سال تجربه فعالیت گسترده خود در طراحی مبل سرویس خواب و کلیه لوازم چوبی را از سال 1378 شروع کرد و خوشبختانه توانسته تا به امروز گام بزرگی در تولید خود داشته باشد مبل محمدی با کادری مجرب و استادان عظیم خود میتواند هر ایده ای را براورده کنید. مبل ملایر با بهترین طراحهان مبل اماده طراحی بهترین مبلمان به سلیقه مشتری می باشد. بیشترین صادرات مبل ملایر از کارخانه مبل محمدی می باشد که بیشتر آن به کشورهای همسایه صادر میشود . مبل محمدی با بیش از صد پرسونل اماده اخذ قرار داد با کلیه نمایشگاها می باشد. مبل محمدی مفتخر به تولید انواع مبل کلاسیک,راحتی, استیل,و انواع مبل خانگی و اداری با کیفیت بالا و در طرح های مختلف میباشد مبلهای این کارخانه از استاندارد اصلی برخوردار هستند و معروفترین برند مبل در ملایر می باشد هدف از طراحی این سایت حذف واسطه برای تمام مردم عزیز می باشد و میتوان گفت با خرید از ما قیمتهای تمام شده برای شما نصف می شود. امکان ارسال کلیه اجناس به سراسر کشور میباشد ملایر یک شهر شناخته شده در منبت و مبل می باشد کلیه اجناسی که در سایت ما مشاهده میکنید رنگ و پارچه و حتی منبت قابل تغیر است و هدف ما جلب رضایت کلیه مشتریان عزیز است ما افتخار میکنیم که توانسته ایم تا به امروز مبل و کلیه سروسهای چوبی خود را با کیفتی تحویل مشتری دهیم ک مشتری از ما راضی باشد

ملایر را به نام مبل و منبت میشناسند و بهترین کیفیت مبل سرویس خواب و بوفه چوبی در ملایر می باشد.ملایر معدن مبل و منبت است.به دلیل درصد سود کمی که به روی انواع سرویس های چوبی مانند مبل سروس خواب و بوفه و... کشیده شده است و به دلیل تورم بازار امکان درج قیمت نمی باشد شما میتوانید با شماره 09183524158و 09385766086 تماس گرفته و قیمت را بپرسید .همچنین میتوانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید . توجه داشته باشید کلیه مبل و سروس خواب و بوفه و کلیه لوازم چوبی ک از مبل محمدی واقع در ملایر خریداری میکنید داری پنج سال ضمانت میباشد و با اطمینان کامل کلیه اجناس خود را ضمانت میکنیم.خوشبختانه تا به امروز توانسته ایم کلیه مشتری های که مبل,سرویس خواب,بوفه,ویترین,کنسول,وهمه مصنوعات چوبی که از کارخانه ما در ملایر خرید کرده اند به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب راضی نگه داریم و همچنان در تلاش تولید بهترین نوع مبل استیل,مبل کلاسیک,مبل نیمه استیل,بوفه, سرویس خواب و ...در ملایر هستیم که همیشه مشتری از ما راضی باشد و بتوانند بدون واسطه کلیه لوازم خود را  به قیمت تولیدی از ملایر خریداری کنند.

کارخانه ما واقع در ملایر میباشد ما تولید و پخش انواع مبل کلاسیک,مبل استیل,بوفه,کنسول, سرویس خواب و ... را داریم ولی نمایندگی و نمایشگاه خاصی نداریم لطفا فقط جهت خرید به کارخانه ما مراجع نمیاد مبل محمدی شعبه و کارخانه دیگری بجز ملایر ندارد.
مشتریان عزیز توجه داشته باشید 80%از کلیه محصولات چوبی مثل مبل استیل,مبل کلاسیک,مبل راحتی,مبل نیمه استیل,بوفه,ساعت چوبی,سرویس خوابها,وکلیه مصنوعات چوبی که در بازارمبلهای خلیج فارس,مبل یافت اباد,وکلیه شهرهای بزرگ می بینید تولید اصلی انها در ملایر است و نمایشگاها از ملایر خرید میکنند پس با خرید مستقیم مبل و کلیه لوازم چوبی به اندازه سود واسطه تخفیف بگیرید.
 

کانال مبل محمدی

OSense O-Sense

تماس با ما

از طريق فرم زير مي توانيد با ما در تماس باشيد...

تماس با ما

شما مي توانيد از اطلاعات زير جهت تماس با ما و يا مراجعه حضوري جهت مشاوره رايگان استفاده نماييد.

آدرس: (ملایر سه کیلومتری جاده همدان شهرک صنعتی مبلمان و دکوراسیون انتهای خیابان دهم گروه صنعتی مبل محمدی )
مدیرت کارخانه: 09183524158
پشتیبانی: 09385766086
پست الكترونيك:moblmohammadi@gmail.com
طراحی سایت هاست ایران