انواع رنگ مبلمان

در اين مقاله قصد داريم انواع رنگ مصرفي مبلمان را توضيح دهيم پس با ما همراه باشيد


انواع رنگ های بکار رفته در مبلمان


در ساخت کیله مبلمان از رنگ های مختلفی استفاده میشود که هر کدام خاصیت و زیبایی خود را ارائه میدهند.

برای رنگ کردن مبلمان ابتدا نیاز است که آستر آن پاشیده شود که این آستر ها نیز متفاوت میباشند به عنوان مثال در بعضی از مبلمان از سیلر استفاده میشود و در بعضی از مبلمان از بتونه ها به
عنوان آستر استفاده میکنند .


رنگ های فندقی و گردویی


این دو نوع رنگ جز رنگ های بسیار پر کاربرد در صنعت مبلمان میباشند و زمانی که در مبلمان از این نوع رنگ ها استفاده میشود کالای رنگ شده بسیار زیبا جلوه میکند .

معمولا از این پرده رنگ در مبلمانی استفاده میشود که رنگ آنها را پوششی نمیکنند به عبارت دیگر در این نوع رنگ ها خطوط چوب نمایان است که زیبای کالای چوبی را دو چندان میکند .


.رنگ های طلایی


این رنگ امروزه طرفداران زیادی را به طرف خود سوق داده که خود این رنگ نیز دارای انواع مختلفی میباشد . معمولا این رنگ مبلمان را سلطنتی تر جلوه میدهد .

در ضمن با این رنگ انواع پارچه ها را در رنگ مختلف میتوان ست کرد که جز یکی از برترین خصوصیات این رنگ میباشد .

قبل از پاشیده شدن این رنگ از بتونه گل ماش به عنوان آستر استفاده میکنند .

نوعی دیگر این رنگ ورق طلا میباشد که جلای بیشتری از رنگ دارد و طبیعتا زیبایی آن نیز بیشتر است .

برای استفاده از این رنگ بعد از پاشیدن آستر ها یک لایه از رنگ طلایی پاشیده میشود و در نهایت آن را با ورق طلا می پوشانند.
 


.رنگ سفید


این رنگ جز رنگهای پوششی محسوب میشود و مدت زیادی نیست که از این رنگ در صنعت مبلمان از آن استفاده میشود . این رنگ حالت مدرن تری به مبلمان داده و آن ها را از حالت کلاسیک خارج کرده است .


رنگ های صدفی


امروزه خریداران مبل گرایش زیادی نسبت به این رنگ دارند زیرا که زیبای و جلوه این رنگ منحصر به فرد است و دکوراسیون را بسیار شکیل و لوکس میکند .

تمام رنگ هایی که در بالا توضیح داده شد در بازار مبل ملایر موجود میباشد و شما عزیزان میتوانید این رنگ ها در بهترین کیفیف انتخاب کرده و از آن در مبلمان خریداری شده استفاده کنید .